Kúpiť trampolinu – e-shop

Sprievodca výberom
trampolin


Trampolina  >  Detská trampolína s ochrannou sieťou

Detská trampolína s ochrannou sieťou

Pre bezpečnosť svojich najdrahších urobíme všetko. Tak na pravidlo väčšiny rodičov nezabúdajme ani pri skákaní na trampolíne. Tie väčšie trampoliny vždy potrebujú ochranné doplnky.

Ak chcete zaistiť čo najvyššiu bezpečnosť detí na trampolínach, kúpte im rovno trampolínový set, ktorý obsahuje okrem trampolíny aj ochrannú sieť a kryt pružín. Toto sú základné bezpečnostné prvky trampolín.

Detskú trampolínu s ochrannou sieťou kúpite vo väčších rozmeroch (cca od 3 metrov priemeru), hodí sa teda na záhradu, alebo na detské ihriská. Stretnete sa s nimi tiež v rekreačných areáloch, pri hoteloch, alebo na rôznych akciách pre deti.

Ako na bezpečnú detskú trampolínu?

Okrem ochrannej siete, ktorú môžete po prípadnom poškodení vymeniť za náhradnú, je nutné zabezpečiť aj pružiny na trampolíne. Používajú sa polstrované kryty pružín, sú tiež vymeniteľné.

Nebezpečným môže byť tiež klzký povrch trampolíny, najmä po rannej rose. Pre tieto prípady je dobré zaobstarať ochrannú plachtu na trampolínu, ktorou trampolínu zakryjete a predĺžite tak aj jej životnosť.

Ochrannú sieť môžete zaobstarať aj pod trampolínu a tým zamedziť vstupu pod trampolínu deťom, alebo domácim zvieratám. V neposlednom rade môžete tiež penovou ochranou vylepšiť bezpečnosť stojných tyčí trampolíny. Pre bezpečnosť skákania na trampolíne sa dá urobiť naozaj veľa!

Najpredávanejšie veľké trampolíny - od 300 cm až po 5 metrov

Trampolíny s ochrannou sieťou hľadajte pod názvom trampolínový set. Ide teda o zostavu trampolíny, ochrannej siete a schodíkov, ktoré sú už nevyhnutné pre komfortné používanie veľkých záhradných trampolín. Medzi najobľúbenejšie patria nové modely Froggy, predovšetkým priemery 366 a 430 cm. Rozdiel je len v priemere doskakovej plochy a samozrejme v cene. Ochranná sieť je odolná a bežne vydrži niekoľko sezón. Podľa potreby je samozrejme možné náhradné diely nakúpiť priamo od výrobcu za priaznivé ceny.

Skvelá zábava pre deti i dospelých.

Zdieľajte článokOdporúčame trampoliny


Ďalšie novinky

Detská trampolína s ochrannou sieťou

Pre bezpečnosť svojich najdrahších urobíme všetko. Tak na pravidlo väčšiny rodičov nezabúdajme ani pri skákaní na trampolíne. Tie väčšie trampoliny vždy potrebujú ochranné doplnky.

Chudnutie na trampolíne

Viete, že trampolína vám môže pomôcť schudnúť? Skákaním na trampolíne môžete zhodiť pekných pár kíl. Ako na to?

všetky novinky